Regionální projektování – semestrální práce ZS2018/2019

Téma: Projekt rozvoje zemědělských brownfieldů (bývalých areálů JZD) ve vybrané oblasti

Oblasti:

Členění území Jihočeského kraje do ORP a obcí je zde

Náhledy lokalizace areálů bývalých JZD jsou zde

Zadání:

1. Ve vybrané oblasti se nacházejí areály bývalých JZD, ke všem zjistěte současný způsob využití a identifikujte tak opuštěné a chátrající areály. POZNÁMKA: Pokud to je možné, identifikujte u všech i původní využití (vzhledem k tomu, že je to složitá věc, ale důležitá pro vlastní projekt, bude počet získaných informací ohodnocen u zkoušky bonusovými body, kdo identifikuje nejvíce původních využití, získá u zkoušky +5 bodů, kdo se umístí na 2. místě získá + 4 body, kdo na 3. místě +3 body, kdo na 4. místě +2 body, kdo na 5. místě + 1 bod (při rovnostech v pořadí bude rozdáno celkem maximálně 15 bodů). Výstupem tohoto bodu bude tabulka v MS Excel. V ní vepište ID areálu a k němu do dalšího sloupce popište stávající využití. Pokud se jedná o rozsáhlý areál, tak popište využití jeho jednotlivých částí – identifikaci částí proveďte např pomocí světových stran a pod.  Pokud se Vám podaří zjistit původní využití, tak do dalšího sloupce uveďte i původní využití.

2. Vyberte z identifikovaných areálů jeden opuštěný a/nebo chátrající a vypracujte pro je projekt regenerace v něm musíte uvést:

  • lokalizaci areálu
  • majitele pozemků a budov
  • popis stávajícího stavu
  • výpis důležitých informací o možnostech využití areálu podle údajů územního plánu – především tedy způsob plánovaného využití a popis charakteru možnosti využití
  • cíl regenerace = popis cílového stavu a budoucí uživatelé včetně přínosu pro obec
  • způsob regenerace = popis etap a na ně navázaných prací jak cíle dosáhnout
  • finanční rámec = odhad nákladů a identifikace potenciálních zdrojů včetně dotačních titulů

Odevzdání:

  • odevzdáváte tabulku doplněnou o informace uvedené v zadání bodu 1 – jméno souboru bude zahrnovat identifikaci oblasti a Vaše příjmení, termín je stanoven na 4.12.2018 mejlem na jnav@zf.jcu.cz
  • projekt regenece brownfiledu termín je stanoven na 18.12.2018 mejlem na jnav@zf.jcu.cz

Families of bryophytes added

We added system of all families within bryophytes. For more info click here.

Haplomitriaceae, Treubiaceae, Blasiaceae, Lunulariaceae, Aytoniaceae, Cleveaceae, Conocephalaceae, Corsiniaceae, Cyathodiaceae, Dumortieraceae, Exormothecaceae, Marchantiaceae, Monocleaceae, Monosoleniaceae, Oxymitraceae, Ricciaceae, Targioniaceae, Wiesnerellaceae, Neohodgsoniaceae, Monocarpaceae, Riellaceae, Sphaerocarpaceae, Calyculariaceae, Allisoniaceae, Fossombroniaceae, Petalophyllaceae, Makinoaceae, Hymenophytaceae, Moerckiaceae, Pallaviciniaceae, Sandeothallaceae, Phyllothalliaceae, Noterocladaceae, Pelliaceae, Aneuraceae, Metzgeriaceae, Pleuroziaceae, Herzogianthaceae, Neotrichocoleaceae, Ptilidiaceae, Frullaniaceae, Jubulaceae, Lejeuneaceae, Goebeliellaceae, Lepidolaenaceae, Porellaceae, Radulaceae, Adelanthaceae, Anastrophyllaceae, Cephaloziaceae, Cephaloziellaceae, Acrobolbaceae, Antheliaceae, Arnelliaceae, Balantiopsidaceae, Blepharidophyllaceae, Calypogeiaceae, Endogemmataceae, Geocalycaceae, Gymnomitriaceae, Gyrothyraceae, Harpanthaceae, Hygrobiellaceae, Jackiellaceae, Jungermanniaceae, Notoscyphaceae, Saccogynaceae, Solenostomataceae, Southbyaceae, Stephaniellaceae, Trichotemnomataceae, Blepharostomataceae, Brevianthaceae, Chonecoleaceae, Grolleaceae, Herbertaceae, Lepicoleaceae, Lepidoziaceae, Lophocoleaceae, Mastigophoraceae, Plagiochilaceae, Pseudolepicoleaceae, Trichocoleaceae, Myliaceae, Schistochilaceae, Takakiaceae, Sphagnaceae, Flatbergiaceae, Ambuchananiaceae, Andreaeaceae, Andreaeobryaceae, Oedipodiaceae, Polytrichaceae, Tetraphidaceae, Buxbaumiaceae, Diphysciaceae, Timmiaceae, Gigaspermaceae, Bryobartramiaceae, Encalyptaceae, Funariaceae, Disceliaceae, Scouleriaceae, Drummondiaceae, Bryoxiphiaceae, Grimmiaceae, Ptychomitriaceae, Seligeriaceae, Archidiaceae, Fissidentaceae, Hypodontiaceae, Eustichiaceae, Ditrichaceae, Bruchiaceae, Rhachitheciaceae, Erpodiaceae, Schistostegaceae, Viridivelleraceae, Rhabdoweisiaceae, Dicranaceae, Micromitriaceae, Leucobryaceae, Calymperaceae, Pottiaceae, Pleurophascaceae, Serpotortellaceae, Mitteniaceae, Splachnaceae, Meesiaceae, Catoscopiaceae, Pulchrinodaceae, Bryaceae, Phyllodrepaniaceae, Pseudoditrichaceae, Mniaceae, Leptostomataceae, Bartramiaceae, Orthotrichaceae, Hedwigiaceae, Helicophyllaceae, Rhacocarpaceae, Rhizogoniaceae, Aulacomniaceae, Orthodontiaceae, Braithwaiteaceae, Racopilaceae, Pterobryellaceae, Hypnodendraceae, Ptychomniaceae, Hypopterygiaceae, Saulomataceae, Daltoniaceae, Schimperobryaceae, Hookeriaceae, Leucomiaceae, Pilotrichaceae, Rutenbergiaceae, Trachylomataceae, Rhizofabroniaceae, Fontinalaceae, Climaciaceae, Amblystegiaceae, Calliergonaceae, Helodiaceae, Leskeaceae, Thuidiaceae, Regmatodontaceae, Stereophyllaceae, Brachytheciaceae, Meteoriaceae, Myriniaceae, Fabroniaceae, Hypnaceae, Catagoniaceae, Pterigynandraceae, Hylocomiaceae, Rhytidiaceae, Symphyodontaceae, Plagiotheciaceae, Entodontaceae, Pylaisiadelphaceae, Sematophyllaceae, Cryphaeaceae, Prionodontaceae, Leucodontaceae, Pterobryaceae, Phyllogoniaceae, Orthorrhynchiaceae, Lepyrodontaceae, Neckeraceae, Echinodiaceae, Leptodontaceae, Lembophyllaceae, Myuriaceae, Anomodontaceae, Miyabeaceae, Theliaceae, Microtheciellaceae, Sorapillaceae, Leiosporocerotaceae, Anthocerotaceae, Dendrocerotaceae, Phymatocerotaceae, Notothyladaceae.

Families of angiosperms in APG IV. system added

We have added families of angioperms. More info here.

Acanthaceae, Acoraceae, Actinidiaceae, Adoxaceae, Aextoxicaceae, Achariaceae, Achatocarpaceae, Aizoaceae, Akaniaceae, Alismataceae, Alseuosmiaceae, Alstroemeriaceae, Altingiaceae, Alzateaceae, Amaranthaceae, Amaryllidaceae, Amborellaceae, Anacampserotaceae, Anacardiaceae, Ancistrocladaceae, Anisophylleaceae, Annonaceae, Aphanopetalaceae, Aphloiaceae, Apiaceae, Apocynaceae, Apodanthaceae, Aponogetonaceae, Aquifoliaceae, Araceae, Araliaceae, Arecaceae, Argophyllaceae, Aristolochiaceae, Asparagaceae, Asphodelaceae, Asteliaceae, Asteraceae, Asteropeiaceae, Atherospermataceae, Austrobaileyaceae, Balanopaceae, Balanophoraceae, Balsaminaceae, Barbeuiaceae, Barbeyaceae, Basellaceae, Bataceae, Begoniaceae, Berberidaceae, Berberidopsidaceae, Betulaceae, Biebersteiniaceae, Bignoniaceae, Bixaceae, Blandfordiaceae, Bonnetiaceae, Boraginaceae, Boryaceae, Brassicaceae, Bromeliaceae, Brunelliaceae, Bruniaceae, Burmanniaceae, Burseraceae, Butomaceae, Buxaceae, Byblidaceae, Cabombaceae, Cactaceae, Calceolariaceae, Calophyllaceae, Calycanthaceae, Calyceraceae, Campanulaceae, Campynemataceae, Canellaceae, Cannabaceae, Cannaceae, Capparaceae, Caprifoliaceae, Cardiopteridaceae, Caricaceae, Carlemanniaceae, Caryocaraceae, Caryophyllaceae, Casuarinaceae, Celastraceae, Centroplacaceae, Cephalotaceae, Ceratophyllaceae, Cercidiphyllaceae, Circaeasteraceae, Cistaceae, Cleomaceae, Clethraceae, Clusiaceae, Colchicaceae, Columelliaceae, Combretaceae, Commelinaceae, Connaraceae, Convolvulaceae, Coriariaceae, Cornaceae, Corsiaceae, Corynocarpaceae, Costaceae, Crassulaceae, Crossosomataceae, Crypteroniaceae, Ctenolophonaceae, Cucurbitaceae, Cunoniaceae, Curtisiaceae, Cyclanthaceae, Cymodoceaceae, Cynomoriaceae, Cyperaceae, Cyrillaceae, Cytinaceae, Daphniphyllaceae, Dasypogonaceae, Datiscaceae, Degeneriaceae, Diapensiaceae, Didiereaceae, Dichapetalaceae, Dilleniaceae, Dioncophyllaceae, Dioscoreaceae, Dipentodontaceae, Dipterocarpaceae, Dirachmaceae, Doryanthaceae, Droseraceae, Drosophyllaceae, Ebenaceae, Ecdeiocoleaceae, Elaeagnaceae, Elaeocarpaceae, Elatinaceae, Emblingiaceae, Ericaceae, Eriocaulaceae, Erythroxylaceae, Escalloniaceae, Eucommiaceae, Euphorbiaceae, Euphroniaceae, Eupomatiaceae, Eupteleaceae, Fabaceae, Fagaceae, Flagellariaceae, Fouquieriaceae, Francoaceae, Frankeniaceae, Garryaceae, Geissolomataceae, Gelsemiaceae, Gentianaceae, Geraniaceae, Gerrardinaceae, Gesneriaceae, Gisekiaceae, Gomortegaceae, Goodeniaceae, Goupiaceae, Griseliniaceae, Grossulariaceae, Grubbiaceae, Guamatelaceae, Gunneraceae, Gyrostemonaceae, Haemodoraceae, Halophytaceae, Haloragaceae, Hamamelidaceae, Hanguanaceae, Heliconiaceae, Helwingiaceae, Hernandiaceae, Himantandraceae, Huaceae, Humiriaceae, Hydatellaceae, Hydrangeaceae, Hydrocharitaceae, Hydroleaceae, Hydrostachyaceae, Hypericaceae, Hypoxidaceae, Chloranthaceae, Chrysobalanaceae, Icacinaceae, Iridaceae, Irvingiaceae, Iteaceae, Ixioliriaceae, Ixonanthaceae, Joinvilleaceae, Juglandaceae, Juncaceae, Juncaginaceae, Kewaceae, Kirkiaceae, Koeberliniaceae, Krameriaceae, Lacistemataceae, Lamiaceae, Lanariaceae, Lardizabalaceae, Lauraceae, Lecythidaceae, Lentibulariaceae, Lepidobotryaceae, Liliaceae, Limeaceae, Limnanthaceae, Linaceae, Linderniaceae, Loasaceae, Loganiaceae, Lophiocarpaceae, Lophopyxidaceae, Loranthaceae, Lowiaceae, Lythraceae, Macarthuriaceae, Magnoliaceae, Malpighiaceae, Malvaceae, Marantaceae, Marcgraviaceae, Martyniaceae, Maundiaceae, Mayacaceae, Mazaceae, Melanthiaceae, Melastomataceae, Meliaceae, Menispermaceae, Menyanthaceae, Metteniusaceae, Microteaceae, Misodendraceae, Mitrastemonaceae, Molluginaceae, Monimiaceae, Montiaceae, Montiniaceae, Moraceae, Moringaceae, Muntingiaceae, Musaceae, Myodocarpaceae, Myricaceae, Myristicaceae, Myrothamnaceae, Myrtaceae, Nartheciaceae, Nelumbonaceae, Nepenthaceae, Neuradaceae, Nitrariaceae, Nothofagaceae, Nyctaginaceae, Nymphaeaceae, Nyssaceae, Ochnaceae, Olacaceae, Oleaceae, Onagraceae, Oncothecaceae, Opiliaceae, Orchidaceae, Orobanchaceae, Oxalidaceae, Paeoniaceae, Pandaceae, Pandanaceae, Papaveraceae, Paracryphiaceae, Passifloraceae, Paulowniaceae, Pedaliaceae, Penaeaceae, Pennantiaceae, Pentadiplandraceae, Pentaphragmataceae, Pentaphylacaceae, Penthoraceae, Peraceae, Peridiscaceae, Petenaeaceae, Petermanniaceae, Petiveriaceae, Petrosaviaceae, Phellinaceae, Philesiaceae, Philydraceae, Phrymaceae, Phyllanthaceae, Phyllonomaceae, Physenaceae, Phytolaccaceae, Picramniaceae, Picrodendraceae, Piperaceae, Pittosporaceae, Plantaginaceae, Platanaceae, Plocospermataceae, Plumbaginaceae, Poaceae, Podostemaceae, Polemoniaceae, Polygalaceae, Polygonaceae, Pontederiaceae, Portulacaceae, Posidoniaceae, Potamogetonaceae, Primulaceae, Proteaceae, Putranjivaceae, Quillajaceae, Rafflesiaceae, Ranunculaceae, Rapateaceae, Resedaceae, Restionaceae, Rhabdodendraceae, Rhamnaceae, Rhizophoraceae, Ripogonaceae, Roridulaceae, Rosaceae, Rousseaceae, Rubiaceae, Ruppiaceae, Rutaceae, Sabiaceae, Salicaceae, Salvadoraceae, Santalaceae, Sapindaceae, Sapotaceae, Sarcobataceae, Sarcolaenaceae, Sarraceniaceae, Saururaceae, Saxifragaceae, Scrophulariaceae, Setchellanthaceae, Scheuchzeriaceae, Schisandraceae, Schlegeliaceae, Schoepfiaceae, Simaroubaceae, Simmondsiaceae, Siparunaceae, Sladeniaceae, Smilacaceae, Solanaceae, Sphaerosepalaceae, Sphenocleaceae, Stachyuraceae, Staphyleaceae, Stegnospermataceae, Stemonaceae, Stemonuraceae, Stilbaceae, Strasburgeriaceae, Strelitziaceae, Stylidiaceae, Styracaceae, Surianaceae, Symplocaceae, Talinaceae, Tamaricaceae, Tapisciaceae, Tecophilaeaceae, Tetracarpaeaceae, Tetrachondraceae, Tetramelaceae, Tetrameristaceae, Theaceae, Thomandersiaceae, Thurniaceae, Thymelaeaceae, Ticodendraceae, Tofieldiaceae, Torricelliaceae, Tovariaceae, Trigoniaceae, Trimeniaceae, Triuridaceae, Trochodendraceae, Tropaeolaceae, Typhaceae, Ulmaceae, Urticaceae, Vahliaceae, Velloziaceae, Verbenaceae, Violaceae, Vitaceae, Vochysiaceae, Winteraceae, Xeronemataceae, Xyridaceae, Zingiberaceae, Zosteraceae, Zygophyllaceae.